web sitesi

Web tasarım Sakarya

Günümüz koşullarında hızla gelişen internet, geniş kitleler tarafından kullanılan en önemli iletişim araçlarının başında gelmektedir. Kişilerin, kurumların ve firmaların hizmetlerini / ürünlerini tanıtabilecekleri çok büyük ve aynı zamanda maliyeti çok düşük bir platformdur. Bu platformdan gereği gibi faydalanabilmek için ise bir web sitesine sahip olmak gerekir.

İyi bir web sitesi kurmak için;

 • Akılda kalıcı, kısa bir alan adı kullanılmalıdır.
 • Kurulan site yavaş bir bağlantıda bile hızlı açılmalıdır.
 • Web siteniz gereksiz görsellerden ve bilgilerden uzak, müşterilerin kafasında oluşabilecek tüm sorulara cevap verecek nitelikte olmalıdır.
 • Sitenizin içerisinde firmanızın tarihçesi, kalite politikanız, sertifikalarınız, sattığınız ürünler/hizmetler ve iletişim bilgileriniz mutlaka olmalıdır.
 • Google, Yandex ve Yahoo gibi arama motorlarının ilk sayfalarında çıkabilmeniz için sitenize SEO Optimizasyonu yaptırmanız gereklidir. SEO Optimizasyon bu işin olmazsa olmazıdır.
 • Mobile uyumlu olmalıdır ve tüm cihazlardan Kontrol edilebilmelidir.
 • Hazırlanan sitelerin içerikleri Sektöre ve firmaya özgün olmalıdır.
İnternet sitesi çağımızın en güçlü, en etkili ve en ucuz reklam aracıdır. Firmanızın tüm dünyaya açılmış şubesidir,

Sektörünüzdeki diğer firmalarla yarışmak ve onlara fark atmanızı sağlayacak en önemli unsurdur. Müşterilerinizle karşılıklı etkileşim halinde olabileceğiniz bir platform olduğu için başarıya ve kazanca giden yolda artılarınızı ve eksilerinizi görmenizi sağlayacak bir mecradır.

Web Tasarım hizmetimizle web site tasarımı, arama moru optimizasyonu (SEO) ve web yazılım konusunda en son teknolojiyi takip ederek çalışmış olduğumuz firmalara modern ve verimli garantili hizmet sunuyoruz. Bayweb Tasarım olarak amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hedeflerine kesin ulaşım ve kalıcı çözümler için katkıda bulunabilmektir. Kurumsal danışmanlık hizmetimiz ile müşterilerimizin verimliliğini arttırmaya yönelik web tasarım hizmetleri sunmaktayız. Bu yolculuğumuza 10 Yıldır devam etmekteyiz. Sizlerde Bayweb Tasarım dan hizmet almak için bize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz ( 09.00 – 17:00 )

Comments
 1. Image
  Çelik raf

  Mart 06, 2016

  Harika bir çalışma olmuş.

 2. Image
  Raf sistemleri

  Mart 07, 2016

  SEO optimizasyon, konusunda oldukça başarılı bir site.

 3. Image
  Askılık modelleri

  Mart 09, 2016

  Yazılarınız çok akıcı ve açıklayıcı, teşekkürler.

Yorum Kapatılmıştır.